Të gjithë u fiksuan me këtë detaj në foton me Drini Zeqon/ Shihni Dua Lipën se sa bukur flet SHQIP (VIDEO) – AlpeGossip
Të gjithë u fiksuan me këtë detaj në foton me Drini Zeqon/  Shihni Dua Lipën se sa bukur flet SHQIP (VIDEO)

Të gjithë u fiksuan me këtë detaj në foton me Drini Zeqon/ Shihni Dua Lipën se sa bukur flet SHQIP (VIDEO)

Vatikani mblodhi dy ditë më parë emrat më të njohur shqiptarë, artistë, politikanë dhe personazhe të tjerë nga të gjitha fushat në nder të kujtimit të Skënderbeut, ndërsa patën edhe një takim me Papën. Një prej artisteve të famshme që mori pjesë ishte edhe Dua Lipa.

Ajo ndodhej në Romë bashkë me familjen e saj, ku në të njëjtën ceremoni ishte i pranishëm edhe Drini Zeqo. Gazetari postoi një foto në rrjetet sociale me këngëtaren, por ajo që tërhoqi vëmendje ishte prania e një djali të vogël.

Por sigurisht që Drini nuk mund të mos e humbte këtë mundësi për t’i marrë një intervistë Dua Lipës e cila ka folur aq mirë shqip dhe u ka thënë të gjithë shqiptarëve se i do shumë.