NUK KA LIDHJE ME VISIN DHE AS LONDON/ Shihni për çfarë po ëndërron Lori Hoxha (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA LIDHJE  ME VISIN DHE AS LONDON/ Shihni për çfarë po ëndërron Lori Hoxha (FOTO)

NUK KA LIDHJE ME VISIN DHE AS LONDON/ Shihni për çfarë po ëndërron Lori Hoxha (FOTO)

Pak kohë më parë u bë e ditur që Lori Hoxha është zhvendosur në Angli për të vazhduar studimet. Lori është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshem nga e përditshmja e saj.

Para disa minutash Lori ka postuar një foto të vjetër nga pushimet e saj në një plazh shumë ekzotik dhe krah fotos shkruajti që po ëndërron sërish ato momente. Dhe nuk ka faj se kush nuk do të donte një vend të ngroht në këto ditë me shi.