NUK E NDAL AS PROKURORIA ZVICERANE/ Loredana Zefi së shpejti në Kosovë (FOTO) – AlpeGossip
NUK E NDAL AS PROKURORIA ZVICERANE/ Loredana Zefi së shpejti në Kosovë (FOTO)

NUK E NDAL AS PROKURORIA ZVICERANE/ Loredana Zefi së shpejti në Kosovë (FOTO)

Reperja Loredana Zefi ka publikuar datat e koncerteve që do të performojë këtë verë.Edhe pse ajo është akuzuar për zhvatje parash po vazhdon të udhëtojë nëpër botë dhe askush nuk po e ndalon.

Së fundi, në rrjetin e saj social “Instagram”, Loredana ka postuar datat e koncerteve, kur krahas vendeve të huaja ajo do të udhëtojë edhe në Kosovë.

Me datën 8 gusht Loredana bashkë me Mozzik do të performojnë në një club nate në Prishtinë.