“DREQ, U RRITA!” Enca më në fund feston ditëlindjen dhe tregon sa vjeç mbushi (FOTO) – AlpeGossip
“DREQ, U RRITA!” Enca më në fund feston ditëlindjen dhe tregon sa vjeç mbushi (FOTO)

“DREQ, U RRITA!” Enca më në fund feston ditëlindjen dhe tregon sa vjeç mbushi (FOTO)

Prej ditësh Enca ka treguar se së shpejti do të festojë ditëlindjen po më në fund pritjes për “ditën e shënuar i erdhi fundi”.

Sot ajo mbush 23 vjeç e mesa duket  është e lumtur për këtë  duke qenë se ka ditë që mezi e pret.

Përmes një fotoje të publikuar në Instagram ajo tregon “lookun” e ditëlindjes, e veshur me një palë kominoshe të cilat i vënë në dukje format trupore dhe i ekspozojnë jashtë mase gjoksin.

Enca gjithnjë shfaqet eksavagante në stilin e saj dhe nuk mund të mos bënte të njëjtën gjë edhe për ditëlindje.

 

View this post on Instagram

Damn i look grown up 🙈 #23 @fashionnovacurve

A post shared by ENCA (@enca) on