Mos të ngjash e zakonshme: 5 mënyra si t’i kombinosh veshjet sportive - AlpeGossip
Mos të ngjash e zakonshme: 5 mënyra si t’i kombinosh veshjet sportive

Mos të ngjash e zakonshme: 5 mënyra si t’i kombinosh veshjet sportive

Trendi i veshjeve sportive nuk ikën as këtë sezon!

Mënyra më argëtuese për t’i stiluar këto veshje të rehatshme është t’i kombinoni me diçka klasike ose luksoze.

Shikoni disa nga versionet e stilit të rrugës dhe përzgjidhni atë që ju përshtatet më shumë për ta përshtatur:

1.
Bluza sportive me zinxhir

 

2.
Tutat spotive me vija anash

3.
Pulovra sportive me printe gërmash

 

4.
Atlete dhe pulovra sportive

5.
Atletet me fund

Burimi: Bloglovin