UPPSS…/ Luana VJOLLCA na tregoi sa VJEÇ mbushi me këtë FOTO – AlpeGossip
UPPSS…/ Luana VJOLLCA na tregoi sa VJEÇ mbushi me këtë FOTO

UPPSS…/ Luana VJOLLCA na tregoi sa VJEÇ mbushi me këtë FOTO

Luana Vjollca festoi ditëlindjen me një surprizë për fansat e saj, një këngë e titulluar “Ti amo”, e veçanta e së cilës ishte se ishte “One shot music video” (filmim pa ndërprerje dhe pa montazh).

Më pas, ajo ndau me miqtë e saj virtual nga festa e “çmendur” me miqtë dhe familjarët e saj. Megjithatë, në një nga postime e saj, Luana na zbuloi edhe moshën e saj…Luana Vjollca është 28 vjeçe.

 

Nëpërmjet kësaj, mund të themi se kemi zbuluar edhe moshën e Marinës. Duke qenë se kanë vetëm një vit diferencë, mësuam se Marina është 29 vjeç.