“JAM JASHTËZAKONISHT KRENARE QË…”/ Elvana Gjata është sot motra më e lumtur për këtë arsye! (FOTO) – AlpeGossip
“JAM JASHTËZAKONISHT KRENARE QË…”/ Elvana Gjata është sot motra më e lumtur për këtë arsye! (FOTO)

“JAM JASHTËZAKONISHT KRENARE QË…”/ Elvana Gjata është sot motra më e lumtur për këtë arsye! (FOTO)

Një lajm shumë i bukur ka qarkulluar sot në media, sipas së cilit sopranoja Migena Gjata ka hapur shkollën e saj të kantos në Gjermani.

E para që ka ndarë lajmin e bukur ka qenë mikja e saj, këngëtarja Besa Kokëdhima, e cila shkruante me krenari në Instastory se pas shumë vitesh Migena ia doli.

Së fundmi rreth kësaj çështjeje ka ardhur edhe reagimi i motrës së Migenës, Elvana Gjata.

Kjo e fundit ka ndarë disa foto të së motrës në Instagram, duke shprehur të gjithë krenarinë dhe dashurinë e saj.

“Jam jashtëzakonisht e lumtur dhe krenare që sapo plotësove një nga ëndrrat e tua më të vjetra
Shkolla jote e Këndimit!
Në Dusseldorf.
Këngëtarët e rinj do të jenë me fat që të punojnë me ty, unë isha!”