NA PREMTOI NJË KLIP “PISLLIK” KËTË VERË/ Por Ronela Hajati i ve vulën me këtë FOTO me bikini – AlpeGossip
NA PREMTOI NJË KLIP “PISLLIK” KËTË VERË/ Por Ronela Hajati i ve vulën me këtë FOTO me bikini

NA PREMTOI NJË KLIP “PISLLIK” KËTË VERË/ Por Ronela Hajati i ve vulën me këtë FOTO me bikini

Ronela Hajati ka pozuar me bikini në një foto të fundit në Instagram, ku duket tejet tërheqëse.

Makijazhi dhe sfondi na bënë të mendojmë se bëhet fjalë për një xhirim të ndonjë klipi, i cili edhe këtë verë do të vijë sipas traditës së ndjekur çdo vit nga këngëtarja.

“Hajde baby thirrem miss!”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Ashtu si çdo verë, edhe këtë vit, Ronela Hajati do të sjellë një super këngë ritmike, që hm hm, nuk është për fëmijët!

https://www.instagram.com/p/CCI2lcLl3wG/?utm_source=ig_web_copy_link