“Harbohet” moderatori shqiptar, puthje pasionante me bjonden seksi! (VIDEO) – AlpeGossip
“Harbohet” moderatori shqiptar, puthje pasionante me bjonden seksi! (VIDEO)

“Harbohet” moderatori shqiptar, puthje pasionante me bjonden seksi! (VIDEO)

Deri mbrëmjen e djeshme nuk kishim mësuar asnjë detaj për jetën private të moderatorit shqiptar. Por Kelvi Kadilli vendosi që t’i tregojë të gjitha vetëm me një video.

Ai ndau një moment intim me një vajzë bionde, të cilën mund ta quajmë tashmë partneren e tij, pasi shkëmbejnë puthjen në buzë.

Kelvi dhe biondja ndodhen duke festuar në një nga klubet e natës së Tiranë dhe ndërsa kërcejnë, dyshja vendos të ofrojë një puthje para kamerës.

Vajza misterioze duket shumë seksi dhe tërheqëse, ndërsa merr ajo hapin për të bashkuar buzët me moderatorin.

Se kush është ajo, po presim ta mësojmë!