NUK NDALET TAYNA/ “Tërbon” pushuesit, ja momenti kur bën “twerk” në mes të plazhit (VIDEO) – AlpeGossip
NUK NDALET TAYNA/ “Tërbon” pushuesit, ja momenti kur bën “twerk” në mes të plazhit (VIDEO)

NUK NDALET TAYNA/ “Tërbon” pushuesit, ja momenti kur bën “twerk” në mes të plazhit (VIDEO)

Tayna është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo preferohet së tepërmi nga ndjekësit, jo vetëm për këngët që shpejt kthehen në hite, por edhe pamjen e saj.

Së fundmi, reperja ka zhvilluar një koncert në një nga plazhet e Durrësit.

Bukuroshja brune jo vetëm që dhuroi spektakël me këngët e saj, por mori vëmendje duke bërë “tëerk”. Sakaq, kujtojmë se reperja ka publikuar së fundmi dhe këngën e saj më të re, të titulluar “Ti harro”

VIDEO