MOTRAT I VËN FLAKËN RRJETIT/ Nora dhe Era SUPER SEKSI, kalojnë momente në…(VIDEO) – AlpeGossip
MOTRAT I VËN FLAKËN RRJETIT/ Nora dhe Era SUPER SEKSI, kalojnë momente në…(VIDEO)

MOTRAT I VËN FLAKËN RRJETIT/ Nora dhe Era SUPER SEKSI, kalojnë momente në…(VIDEO)

Janë dy nga motrat më të suksesshme në botën e showbizz-it dhe këngët e tyre shpesh janë kthyer në hite të admiruara nga fansat.

Me shumë krijime të reja për tregun muzikor dhe me shumë koncertet dhe evente duket se edhe motrat Era dhe Nora Istrefi janë lodhur paksa nga aktiviteti i ngjeshur dhe ka ardhur momenti për disa pushime të merituara.

Me postimet në Instastory bukuroshet Istrefi na kanë treguar se janë në një party, të dyja duket shumë të kuruar deri në detaje.

Ajo që të bie më shumë në sy është luku i tyre ku Nora paraqitet me një fustan të gjatë duke eksopzuar mjaftë mirë format e trupit kryesisht gjoksin kurse Era vjen me nje pal patallona me temina dhe nje bady të shkurtër.

Duket se të dyja motrat janë duke shijuar shoqërinë e njëra-tjetrës.

Përgatiti: AlpeNews.al