“KAM QENË NË NJË LIDHJE…”/ Zbulohet e shkuara e Adës së “Përputhen” (FOTOT) – AlpeGossip
“KAM QENË NË NJË LIDHJE…”/ Zbulohet e shkuara e Adës së “Përputhen” (FOTOT)

“KAM QENË NË NJË LIDHJE…”/ Zbulohet e shkuara e Adës së “Përputhen” (FOTOT)

Konkurrentja e “Përputhen”, Ada ka hapur zemrën në takimin me Brunon. Ajo tregoi të shkuarën e saj, duke zbuluar se ka qenë në një lidhje për 8 vite e gjysmë.

“Në jetë nuk kam pasur shumë eksperienca. Kam pasur një lidhje 8 vite e gjysmë me dikë. Nuk doja ta përmendja sepse e di shume mirë që mund të më ndjeki dhe nuk dua t’i jap rëndësi”, u shpreh Ada, duke shtuar se nuk mban kontakte me ish-partnerin.

Ajo tha në studio se i tregoi Brunos për të shkuarën sepse i duket djalë i matur dhe se ndihet rehat me të.