NDJEKËSI E KËRKON NUSE NË MILANO/ Aristela i kthehet Antonelës: Mos je shkuese ti… (FOTOT) – AlpeGossip
NDJEKËSI E KËRKON NUSE NË MILANO/ Aristela i kthehet Antonelës: Mos je shkuese ti… (FOTOT)

NDJEKËSI E KËRKON NUSE NË MILANO/ Aristela i kthehet Antonelës: Mos je shkuese ti… (FOTOT)

Disa prej ish-konkurrenteve të “Për’puthen” dinë mjaft mirë se si të qëndrojnë në qendër të vëmendjes, pavarësisht se sezoni i tyre ka mbaruar me kohë.

Ata janë mjaft aktivë në rrjetet e tyre sociale, ku mundohen që me ndjekësit e tyre të shumtë, të ndajnë momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Aristela Leka ka postuar në “Instastory” një fotografi ku zbulon mesazhin që i ka shkruar një djalë. Ky u fundit i ka propozuar për martesë.

Ndjekësi e kërkon nuse në Milano, Aristela i kthehet

“Aristela ke dëshirë të vish nuse në Milano. Vërtetë e kam”, i shkruan ndjekësi. Teksa ajo e ka bërë publik këtë mesazh, ka vendosur që të etiketojë edhe Antonela Berishën, dhe shkruan: “Kam një kërkesë andej nga lagjja jote, mos je shkuese ti”.

Ish-konkurrentja e ka ripostuar në “Instastory”-n e saj dhe duke qeshur shkruan: “Unë kam fajin gjithmonë”.

Ndjekësi e kërkon nuse në Milano, Aristela i kthehet