Sherri mediatik, Rina apo Tayna/ Rashel Kolaneci zgjedh të preferuarën: E imja… (FOTO) – AlpeGossip
Sherri mediatik, Rina apo Tayna/ Rashel Kolaneci zgjedh të preferuarën: E imja… (FOTO)

Sherri mediatik, Rina apo Tayna/ Rashel Kolaneci zgjedh të preferuarën: E imja… (FOTO)

Tayna është një ndër këngëtaret që po bën namin me muzikën e saj në industrinë muzikore shqiptare. Kënga e saj bëri ‘BOOM’ ngado pasi ishte fiksuese, por edhe teksti i bëri të gjithë për vete. U tha dhe u stërtha se ky ishte një DISS për reperen e njohur shqiptare Rina. Por edhe këngëtarja e ON Records ka po ashtu shumë dëgjues dhe ndjekës të flaktë. Madje edhe disa prej personazheve VIP shqiptarë kanë të preferuarën e tyre mes dyshes.

Nje prej tyre është edhe Rashel Kolaneci. E pyetur nga fansat se cilën zgjedh mes dyshes ajo e thotë troç pa e menduar dy herë. “My girl Tayna”, shkruan ajo nëpërmjet një ‘insta story’.