Ermal Mamaqi ”TRADHËTON” Amin, kapet ”MAT” te liqeni me këngëtaren e njohur shqiptare! (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi ”TRADHËTON” Amin, kapet ”MAT” te liqeni me këngëtaren e njohur shqiptare! (FOTO)

Ermal Mamaqi ”TRADHËTON” Amin, kapet ”MAT” te liqeni me këngëtaren e njohur shqiptare! (FOTO)

Po Ami pse nuk ishte?

Ai është një nga moderatorët më komikë shqiptarë dhe prej vitesh gëzon një romancë me të vërtetë të bukur me Amin, dashuria e të cilëve është bekuar me dy fëmijë shumë të mirë. Ermali na ka treguar gjithashtu se gjën pak kohë të lirë për t’ju përkushtuar sportit, kryesisht vrapit apo palestrës.

Mesa duket moderatori i njohur do të heqë edhe pak kilogramë dhe ditën e djeshme në orarin e drekës është kapur “mat” në ambientet e liqenit artificial në Tiranë me mikeshën e tij më të mirë Elvana Gjatën. Të dy ata ishin të veshur shumë sportivë dhe të themi të drejtën nuk jemi të sigurtë nëse kanë bërë vrap, thjesht ecje, apo ndonjë plan, se për gallata jemi të sigurtë që kanë bërë.

Ami me siguri po kujdesej për vajzën e porsalindur!