E THOTË PUBLIKISHT/ Bashkëshorti e çmend fare Eminën, por i falet sepse… (FOTO) – AlpeGossip
E THOTË PUBLIKISHT/ Bashkëshorti e çmend fare Eminën, por i falet sepse… (FOTO)

E THOTË PUBLIKISHT/ Bashkëshorti e çmend fare Eminën, por i falet sepse… (FOTO)

 

Emina Cunmulaj dhe bashkëshorti i saj janë një ndër çiftet më simpatikë të showbizit.

Modelja e njohur ka publikuar një foto ku shfaqen të dy së bashku dhe ajo nuk nguron aspak ti thotë disa fjalë të bukura:

“Ti je mbreti im dhe faleminderit për çdo gjë, për të mos thënë që më çmend fare ndonjëherë lol por heeeeej kjo ndodh kur femra alfa është bashkë me një mashkull alfa. Gjithmonë pranë meje”, shkruan modelja.

Nuk kanë munguar  fjalët e ëmbla për Sam, të cilin e quan “mbret”, por edhe një të vërtetë të madhe, faktin që ai e çmend fare ndonjëherë dhe kjo pasi janë të dy njësoj.