Ka dëshmuar që nuk i harron kurrë rrënjët e saj! Ja ç’bën kësaj here Emina Cunmulaj (FOTO) – AlpeGossip
Ka dëshmuar që nuk i harron kurrë rrënjët e saj! Ja ç’bën kësaj here Emina Cunmulaj (FOTO)

Ka dëshmuar që nuk i harron kurrë rrënjët e saj! Ja ç’bën kësaj here Emina Cunmulaj (FOTO)

Modelja e famshme nuk i harron kurrë rrënjët e saj. Emina Cunmulaj e cila ëhtë në pritje të fëmijës së saj të dytë shpeshherë preferon të rrethohet dhe të kalojë momente të bukura me miqtë e saj shqiptarë.

Siç ndodhi herën e fundit kur ishte i ftuar Stanaj, këtë herë për ta shoqëruar në mëngjes ishin fotografi i njohur Artan Korenica, grimierja Vjosa Metaj dhe Rina Abazi.

Ata së bashku me Angela Martinin janë përfshirë në një projekt të ri dhe teksa bisedojnë për këtë gjë kanë ngrënë një mëngjes prej shqiptarësh.