Menduam se u ribashkua me Era Istrefin, shikoni me kë flirton Faton Shoshi (FOTO) – AlpeGossip
Menduam se u ribashkua me Era Istrefin, shikoni me kë flirton Faton Shoshi (FOTO)

Menduam se u ribashkua me Era Istrefin, shikoni me kë flirton Faton Shoshi (FOTO)

Ndarja e Fatonit dhe Erës ishte diçka e papritur për të gjithë pasi dukeshin një ndër dyshet më të pandara jo vetëm në muzikë.

Megjithatë pas ndarjes Fatoni shihej shpesh në shoqërinë e femrave të tjera. Njëra ndër to është edhe modelja Vildane Zeneli për të cilën u fol se po tregohej shumë e afërt me menaxherin. Por edhe pse pak ditë më parë nisën të përhapeshin lajmet se Era dhe Fatoni e kishin rregulluar marrëdhënien, komenti i lënë së fundmi nga ai në foton e Vildanes, ka ngritur dyshime se po nis diçka mes tij dhe kësaj të fundit.