Njihuni me Mian e Rudinës! Moderatorja postoi më në fund një FOTO të plotë – AlpeGossip
Njihuni me Mian e Rudinës! Moderatorja postoi më në fund një FOTO të plotë

Njihuni me Mian e Rudinës! Moderatorja postoi më në fund një FOTO të plotë

Na e ka fshehur për kaq shumë kohë, duke treguar nëpër foto vetëm siluetën, kaçurrelat ose duart topolake. Pushimet e kësaj vere e bindën Rudina Magjistarin të postojë më në fund një foto të Mia luleqingjit, siç e quan ajo.

Veshur në bojëqielli, me këmbë të zbathura, Mia dhe Rudina po luajnë në lisharëse dhe po shijojnë pushimet në Greqi. Edhe pse mami është kujdesur sërish që fytyra e Mias të mos jetë shumë e qartë, sërish kjo është fotoja më e plotë, që ajo e poston për herë të parë.