“DO ZOTI NË…”/ Miku i Luizit zbulon se kur do hyjë nëna e këngëtarit për ta takuar në BBVIP – AlpeGossip
“DO ZOTI NË…”/ Miku i Luizit zbulon se kur do hyjë nëna e këngëtarit për ta takuar në BBVIP

“DO ZOTI NË…”/ Miku i Luizit zbulon se kur do hyjë nëna e këngëtarit për ta takuar në BBVIP

Luizi është një ndër banorët që ka tërhequr më shumë vëmendje gjatë këtij sezoni në “Big Brother VIP.

Fansat e shumtë e ndjekin banorin, teksa një gjë që ka bërë më shumë përshtypje është fakti se kur nëna e këngëtarit do hyjë për ta takuar dhe surprizuar atë.

I ftuar në emisionin “Breaking”, Meridiani, miku i Luizit tregoi se me shumë mundësi gjatë muajit prill, nëna e këngëtarit do hyjë për ta takuar atë.

“Unë uroj që të jetë mirë së pari nëna e Luizit, uroj që të jetë nga prilli, do zoti. Pastaj mbetet sa do marrë OK nga ana e Luizit. Këtu dua të ndalem dhe tek pjesa e atyre portaleve, gazetarëve të cilët thanë që Luizi nuk ka marrëdhënie të mriz me nënën e tij. Ku janë tani, sepse e pamë të gjithë se çfarë marrëdhënie ka Luizi me të ëmën.”- tha Meridiani.