“ËSHTË I VETMI BEKIM QË DUA…”/ Ndjekësja i kërkon Arbana Osmanit foto të barkut, por ja si i kthehet moderatorja (FOTOT) – AlpeGossip
“ËSHTË I VETMI BEKIM QË DUA…”/ Ndjekësja i kërkon Arbana Osmanit foto të barkut, por ja si i kthehet moderatorja (FOTOT)

“ËSHTË I VETMI BEKIM QË DUA…”/ Ndjekësja i kërkon Arbana Osmanit foto të barkut, por ja si i kthehet moderatorja (FOTOT)

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura, e cila ka drejtuar shumë emisione televizive dhe ja ka arritur të bëjë për vete publikun.

Moderatorja është në muajin e fundit të pritjes së ëmbël por mesa duket ajo po i merr me shumë qetësi dhe me argëtim këto ditë, duke pushuar edhe në bregdetin shqiptar në jug të vendit, shkruan AlpeGossip.

Së fundmi Arbana Osmani ka posyuar një foto që ka hypur në një lartësi dhe e ulur në një bordurë shkruan: Jam person që ndermarr rreziqe!

View this post on Instagram

Yes, I’m a Risk-taker😊

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Një nga ndjekëset e Arbanës i shkruan: Banushooo duam të shikojmë edhe barkun nuk është turp është krenari❤.

Por Arbana ja ka kthyer direkt komentin duke i thën që është bekimi më i madh që dua ta mbaj për vete. Në fakt më shumë se krenari është bekimi më i madh në jetë që dua ta mbaj për vete./ Alpe.Gossip.

View this post on Instagram

I ❤️ this place

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

View this post on Instagram

Vacay

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on