SHERR LIVE NË EMISION/ I ofendoi fëmijën, aktorja e njohur ngrihet dhe godet spektatoren (VIDEO) - AlpeGossip
SHERR LIVE NË EMISION/ I ofendoi fëmijën, aktorja e njohur ngrihet dhe godet spektatoren (VIDEO)

SHERR LIVE NË EMISION/ I ofendoi fëmijën, aktorja e njohur ngrihet dhe godet spektatoren (VIDEO)

Emisionet e drejtpërdrejta kanë edhe të papriturat e tyre.
Një ngjarje e tillë ka ndodhur në një emision në Rusi, ku ishte e ftuar aktorja Evelina Bledans.

Në një moment, dikush nga publiku e kritikon aktoren për lindjen në moshën 49 vjeçare e kjo e fundit nuk u përmbajt.

Bledans u ngrit në këmbë dhe goditi zonjën në publik, për shkak se spektatorja i tha se do të lindësh një fëmijë të sëmurë.

Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit.