Upss u kap “mat”! Noizy ngacmon fansen bukuroshe shqiptare në orët e vona në INSTAGRAM, ajo i publikon mesazhet! (FOTO) – AlpeGossip
Upss u kap “mat”! Noizy ngacmon fansen bukuroshe shqiptare në orët e vona në INSTAGRAM, ajo i publikon mesazhet! (FOTO)

Upss u kap “mat”! Noizy ngacmon fansen bukuroshe shqiptare në orët e vona në INSTAGRAM, ajo i publikon mesazhet! (FOTO)

Noizy i ngacmon vajzat në INSTAGRAM si të gjithë ne! Reperi flirton me këtë bukuroshe shqiptare, ajo i publikon mesazhet.

Me siguri ai nuk e di që i janë publikuar mesazhet, por nuk duhet të mërzitet!

Ai është një nga reperët më të mirë shqiptarë, i suksesshëm si në muzikë, ashtu edhe në botën e biznesit. Duke qenë se është një ndër personazhët më të komentuar nga publiku nuk mund të qëndrojë larg mediave rozë, për çdo gjë që ka të bëjë me jetën e tij.

Ai është përfolur shpesh për lidhjet e tij, por nuk e kishim parë ndonjëherë të ngacmonte fanset në Instagram. Siç duket ai nuk ju reziston dot femrave të bukura dhe iu shkruan në “instadirect” pa hezituar hiç.

Mëngjesin e së premtes, Noizy ka flirtuar me një femër në Instagram të cilës siç shihet në foton e siguruar nga intv.al i ka shkruar: Do thush ti nga e di un që ti je yll? Se të pash edhe në fcb, cuditrisht më doli aty”

Pasi vajza i ka thënë “shumë faleminderit”, reperi i ka thënë “sps”.

Por sigurisht që bukuroshja e cila e ka marrosur reperin nuk mund të mos e fshehte gëzimin që i ka shkruar Noizy dhe pasi ka postuar foton në Instastory ka shkruar: “Omg…A speciale SMS”

Keni dyshime nëse është Noizy apo jo? Atëherë nuk duhet të keni sepse është e njëjta foto dhe i njëjti “username”. Mos harroni që një “username” nuk mund të përdoret dy herë në Instagram. Emrin e vajzës nuk e kemi vendosur për arsye etike dhe privatësie, por ju sigurojmë që është shumë shumë e bukur. S’ke faj Noizy.