E TUPËRUAR PARA CELULARIT/ Vajza i bën dedikimin më të veçantë Robert Berishës (FOTO) – AlpeGossip
E TUPËRUAR PARA CELULARIT/ Vajza i bën dedikimin më të veçantë Robert Berishës (FOTO)

E TUPËRUAR PARA CELULARIT/ Vajza i bën dedikimin më të veçantë Robert Berishës (FOTO)

hpesh dhuratat më të bukura që marrim për ditëlindje, nuk janë ato materiale, por surprizat që na befasojnë.

Robert Berisha feston 41-vjetorin e lindjes sot dhe urimet nuk kanë fund për këngëtarin.

Ai ka marrë urime nga personazhe të njohur, të afërm dhe nga shoqëria, por me siguri më i veçanti mbetet ai i të bijës, Renee.

Vogëlushja 3-vjeçare i këndon të atit këngën e ditëlindjes në gjuhën angleze, teksa buzëqesh dhe vihet pak në siklet.

Robert Berisha publikoi dy video në Insta Story, në një prej tyre Renee këndon në mikrofon dhe ai i bie pianos, ndërsa në tjetrën vogëlushja performon para kamerës së celularit.