FESTON SOT DITËLINDJEN/ Luana i bën Getit atë që s’ja ka bërë as Marina (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Luana i bën Getit atë që s’ja ka bërë as Marina (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Luana i bën Getit atë që s’ja ka bërë as Marina (FOTO)

Reperi shumë i pëlqyer nga publiku e këngët e të cilit kthehen gjithnjë në hite, Getoar Selimi feston sot ditëlindjen. Urimin e parë Geti e mori nga bashkëshortja, Marina e cila postoi një foto nga pushimet dhe shkruante se ai është bota për të.

“Urime ditëlindjen dashurisë së jetës sime. Bashkëshorti im, shoku im, gjithçka e imja… Ti je gjithë bota për mua”, shkruante Marina.

Një urim i veçantë nuk ka munguar as nga Luana e cila ka një raport shumë të mirë me kunatin. Madje Luana është e para që e ka bërë Getin të qeshë për një foto.

Këtë foto Luana e ka ripostuar sot duke shkruar: “Gëzuar Ditëlindjen bishë. Qesh robi najher”.