SHTON GAMËN E PRODUKTEVE KOZMETIKE/ Kim Kardashian hedh në treg rimelin e ri (FOTO) – AlpeGossip
SHTON GAMËN E PRODUKTEVE KOZMETIKE/ Kim Kardashian hedh në treg rimelin e ri (FOTO)

SHTON GAMËN E PRODUKTEVE KOZMETIKE/ Kim Kardashian hedh në treg rimelin e ri (FOTO)

Kim Kardashian është duke shfrytëzuar çdo mundësi për të bërë para.

Falë famës së suksesshme në të gjithë botën, ajo ka arritur që t’i bëjë bizneset e saj të ecin mjaft mirë.

Së fundmi Kim është duke u përgatitur për të premten e zezë në Amerikë dhe pikërisht atë ditë do të hedhë në treg peoduktim më të ri kozmetik, i cili mban emrin e saj. Bëhet fjalë për një rimel, të cilin Kim po e shton në gamën e saj të produkteve kozmetike.

Ai është i përbërë nga esenca të cilat vetë ylli Kardashian i ka zgjedhur sipas dëshirës së saj. Produkti do të dalë në treg për 18 dollarë.