DUA LIPA ARRIN 30 MILIONË NDJEKËS/ Bën dedikimin për fansat: Jam e lumtur që jam gjallë – AlpeGossip
DUA LIPA ARRIN 30 MILIONË NDJEKËS/ Bën dedikimin për fansat: Jam e lumtur që jam gjallë

DUA LIPA ARRIN 30 MILIONË NDJEKËS/ Bën dedikimin për fansat: Jam e lumtur që jam gjallë

Përveç se një nga këngëtaret më të suksesshme, tashmë Dua Lipa është dhe një nga personazhet më të ndjekur në ‘Instagram’. Këngëtarja shqiptare e ka dhënë lajmin nëpërmjet një fotoje të vjetër, ku Dua shfaqet me flokë të ç’rregullta, por edhe pse vetëm një vogëlushe, ajo nuk duket shumë ndryshe. “30 milionë, faleminderit. Jam e lumtur që jam gjallë, që bëjë muzikën që dua, me njerëzit që dua, për njerëzit që dua (për ju)”, ka shkruar Dua, dedikim fansave të saj. Sigurisht nuk kanë munguar komentet të personave që shprehnin dashurinë dhe vlerësimin për të.