EDHE PSE 45 VJEÇ/ Heidi Klum pozon topless dhe duket në super formë - AlpeGossip
EDHE PSE 45 VJEÇ/ Heidi Klum pozon topless dhe duket në super formë

EDHE PSE 45 VJEÇ/ Heidi Klum pozon topless dhe duket në super formë

Heidi Klum ka treguar fizikun e saj topless në një pishimë.

Supermodelja u shfaq mjaft provokuese për të promovuar koleksionin e të brendshmeve Heidi Klum Intimates.

Edhe pse 45-vjeç, ylli i pasarelave ka një trup për tu pasur zili.

Heidi dukej mjaft seksi ndërsa u sigurua të mbronte modestinë e saj.

Në një foto tjetër bardh e zi, e veshur me bikini, modelja vendosi në plan të parë të pasmet e saj.