DALJA E PARË PUBLIKE/ Shihni Emin vajzën SEKSI të Aleksandër Frangaj (FOTO) – AlpeGossip
DALJA E PARË PUBLIKE/  Shihni Emin vajzën SEKSI të Aleksandër Frangaj (FOTO)

DALJA E PARË PUBLIKE/ Shihni Emin vajzën SEKSI të Aleksandër Frangaj (FOTO)

Pak ditë me parë të gjithë VIP-at u mblodhën bashkë në ceremoninë e stilistit të njohur, Joni Peçi. Ndër personat e pranishëm ishte edhe vajza e themeluesit dhe drejtuesit të ‘Tv Klan’, Aleksandër Frangaj. Deri sot nuk e njihnim Emin sharmante, që me daljen e saj të parë publike fitoi vëmendjen e të gjithëve. Ajo kishte zgjedhur të vishte një fustan të gjatë të zi me disa detaje të tjera, i cili i vinte më në pah elegancën e saj. Emi është akoma një gjimnaziste, ndaj ka ruajtur një profil të ulët publik, por me siguri tani e tutje do ta shohim më shpesh bukuroshen në evente të ndryshme.