SHOKON REAL 1/ Këngëtari i flet djalit të mitur për gjoksin e Encës dhe të Erës (VIDEO) – AlpeGossip
SHOKON REAL 1/ Këngëtari i flet djalit të mitur për gjoksin e Encës dhe të Erës (VIDEO)

SHOKON REAL 1/ Këngëtari i flet djalit të mitur për gjoksin e Encës dhe të Erës (VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar Real 1 ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave pas postimeve që ka bërë në rrjetet sociale, ku ka bërë një deklaratë për gjoksin e Encës dhe të këngëtares Era Istrefi.

Në një video në ‘Instastory’, ai i tregonte fansave se ishte i çmendur pas gjoksit të saj. “Ta ha cicën sa dy krytë e mia.”- thoshte ndër të tjera Real 1.

Mirëpo siç duket fiksimi i tij ka vazhduar ende dhe ka vendosur që t’ja tregojë dhe një djali të mitur. Ai ka shokuar ndjekësit në Instagram, teksa ka publikuar disa video ku shfaqet me një djalë të vogël dhe dy torta në formën e gjoksit.

Real 1 i kërkon djalit që të zgjedh mes gjoksit të Encës dhe të Erës. Ndërkohë në videot e tjera reperi i tregon djalit sesi ta haj tortën në formë gjoksi.

A post shared by @hahahahsh199998 on