BIONDE DHE ME KACURRELA/ Ja si duket mamaja e Linda Reit... (Video) - AlpeGossip
BIONDE DHE ME KACURRELA/ Ja si duket mamaja e Linda Reit… (Video)

BIONDE DHE ME KACURRELA/ Ja si duket mamaja e Linda Reit… (Video)

Linda Rei ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shihet mamaja e saj. Krejt ndryshe nga Linda, ajo është bionde dhe me kaçurrela.

Linda Rei është kthyer në një nga personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar. Shpeshherë ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale ku publikon foto nga më provokueset. Pavarësisht se ditët e fundit ka qenë në fokus të mediave për shkak të konfliktit me ish  banoren e “Big Brother”, Xhensila Pere, Linda sot na ka sjellë një surprizë të re.

Rei ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shihet mamaja e saj teksa mundohet të bëjë “delechallenge”. Ndryshe nga Linda vëmë re që e ëma ka flokë të gjatë bjondë dhe kaçurrelë.

Ahahahaha my #mom my#queen trying to make a new #challenge #challengemode … 👌

A post shared by Linda Rei (@badgirlrei) on