ELITA PËRPIQET TA VËRI NË GJUM/ Do qeshni me lot kur të shihni se çfarë i bën Zëri (VIDEO) – AlpeGossip
ELITA PËRPIQET TA VËRI NË GJUM/ Do qeshni me lot kur të shihni se çfarë i bën Zëri (VIDEO)

ELITA PËRPIQET TA VËRI NË GJUM/ Do qeshni me lot kur të shihni se çfarë i bën Zëri (VIDEO)

Elita Rudi së bashku me familjen e saj, Gjikon dhe vogëlushin Zëri filluan ditën e djeshme pushimet në plazh. Dyshja ka ndarë disa foto dhe video nga vendi ku po pushojnë, ndërsa ditën e sotme Gjiko ka publikuar disa video të Elitës duke u përpjekur të vendosë Zërin në gjumë. Çfarë bën ai teksa moderatorja e tund me jastëk? ‘Këndon’. Reperi e ka marrë situatën me shaka dhe në videot e publikuara Zëri shfaqet duke bërtitur pas zërit të Elitës. “E kemi një hit?”, shkruan Gjiko me humor krahas videos, duke zbuluar ‘talentin’ e djalit të tij. Pak nga pak Zëri po rritet dhe ka ndryshuar shumë me kalimin e muajve, megjithatë problemet me gjumin vazhdojnë njësoj, pasi kjo nuk është hera e parë që çifti publikon një moment të tillë. Pavarësisht kësaj, si Elita dhe Gjiko e dinë që kjo është një situatë normale për çdo fëmijë, kështu që e kalojnë atë me humor.