I THA “K*RVË PA SHIJE”/ Xhensila Pere i kthehet keq Linda Reit në emision – AlpeGossip
I THA “K*RVË PA SHIJE”/ Xhensila Pere i kthehet keq Linda Reit në emision

I THA “K*RVË PA SHIJE”/ Xhensila Pere i kthehet keq Linda Reit në emision

Sherri i Linda Reit dhe Xhensila Peres ka qenë ndër më të komentuarit e kësaj vere. Ishte Linda ajo që në një postim e quante vulgare pamjen e Xhensilës në klipin e ri të Genës dhe e ofendonte me fjalët “Kurvë pa shije dhe e shëmtuar”.

 

Xhensila ishte e ftuar sot në emisionin “Trokit” ku foli për herë të parë mbi sherrin me Lindën duke u shprehur se ndjen keqardhje për të.

“Nuk e di kush vajzë shkon me golf në pishinë, ishte 40 gradë, unë normal do vishesha me rroba banjo, me rrjetë. Moral të bëjnë të pamoralshmit. Unë për atë lloj njeriu (Lindën) ndjej thjesht keqardhje. Mendoj që ajo është bosh dhe përpiqet të marrë vëmendje nga njerëz të caktuar të televizionit se e ka bërë edhe me të tjera.