MUAJIN QË VJEN/ Këto janë 7 veshjet që do të na duhen patjetër – AlpeGossip
MUAJIN QË VJEN/ Këto janë 7 veshjet që do të na duhen patjetër

MUAJIN QË VJEN/ Këto janë 7 veshjet që do të na duhen patjetër

Mund të jetë shpesh e vështirë që të dish se çfarë të veshësh në dhjetor, kur dimri është kaq afër dhe ditët e tua kalojnë mes punës apo gjetjes së dhuratave.

Nëse nuk të ka mbetur kohë për të menduar listën e gjërave që të duhen, atëherë mos u shqetësoni se e bëmë ne këtë për ty.

Nga palltot te pulovrat këto janë 7 veshjet që ju duhen në muajin që vjen:

1.Pallto me pelush

2.Pelerina

3.Golfi i plotë dhe një fund mëndafshi

4.Pallto klasike bezhë

5.Triko me ngjyra

6.Pallto me printe leopardi

7.Fundi ose një veshje me temina