PASI I ZBULOI FYTYRËN/ Rezart Veleshnja publikon momente intime me të dashurën (FOTO) – AlpeGossip
PASI I ZBULOI FYTYRËN/ Rezart Veleshnja publikon momente intime me të dashurën (FOTO)

PASI I ZBULOI FYTYRËN/ Rezart Veleshnja publikon momente intime me të dashurën (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja prezantoi të dashurën e tij simpatike përmes një fotoje të postuar në Instagram.

“Ujku ujku ujku u bë nami me portalet, por në fakt kjo është ajo që unë kam ndjekur kam studiuar edhe kam dashuruar tha Sander mafishja! Tani u bëra vet mafishe pas kësaj! Të dua zemra ime”- shkruante aktori në foton krahas të dashurës së tij.

Ndërsa pak orë më parë ai ka postuar një foto të ëmbël dhe mjaft intime ku duket teksa përqafohet dhe puthet me partneren e tij.Megjithatë ai nuk i’a ka treguar fytyrën asaj këtë herë, por vetëm ka treguar momentin e bukur të dashurisë mes tyre.