I VË “FLAKËN” RRJETIT/ Oriola Marashi publikon FOTOT e nxehta pa reçipeta dhe të pasmet bombastike – AlpeGossip
I VË “FLAKËN” RRJETIT/ Oriola Marashi publikon FOTOT e nxehta pa reçipeta dhe të pasmet bombastike

I VË “FLAKËN” RRJETIT/ Oriola Marashi publikon FOTOT e nxehta pa reçipeta dhe të pasmet bombastike

Modelja e njohur, Oriola Marashi ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram.

Bukuroshja brune, e dashura e Eros Grezdës, publikoi sot dy imazhe në të cilat shfaqet mjaft seksi.

Ajo shihet e veshur me rroba të ngushta, që i nxjerrin në pah linjat e harkuara trupore.

Oriola kishte zgjedhur të mos vishte reçipeta dhe kjo duket lehtësisht në foton e dytë, ku gjoksi është në plan të parë.

Të pasmet bombastike, beli i hollë e barku i sheshtë nuk mund të mos vihen re po ashtu.

Modelja mbante syze dielli, megjithatë shihet që ka bërë edhe make up. Look-un provokues ajo e shoqëroi me një palë vath