ÇFARË I KA NDODHUR? Vis Pupa shfaqet me sy të zi dhe dorën e fashuar: Gruaja më… – AlpeGossip
ÇFARË I KA NDODHUR? Vis Pupa shfaqet me sy të zi dhe dorën e fashuar: Gruaja më…

ÇFARË I KA NDODHUR? Vis Pupa shfaqet me sy të zi dhe dorën e fashuar: Gruaja më…

Aktori i dashur për publikun, Elvis Pupa, është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here ndan me ndjekësit e tij foto apo video që të bëjnë për të qeshur.