Oriola hedh foto me Noizyn, “shpërthen keqazi” Enca: Mu s’më duhet dashnor për… – AlpeGossip
Oriola hedh foto me Noizyn, “shpërthen keqazi” Enca: Mu s’më duhet dashnor për…

Oriola hedh foto me Noizyn, “shpërthen keqazi” Enca: Mu s’më duhet dashnor për…

Po bëhet rreth një vit tashmë që Enca dhe Noizy nuk flasin. Ky i fundit ka rekrutuar në grup modelen Oriola Marashi, me të cilën poston herë pas here foto.
Ata shkëmbyen foto me fansat mbrëmjen e djeshme dhe dukeshin të dy të veshur shumë shik.

Ndërkohë Enca ka postuar një Instastory ku shkruheshin fjalë thumbuese.

Këngëtarja kishte postuar foton në Instagram ku shkruhej:

“My sem vyn dashnor per me mbrri ktu ku jam”.
Fjalë këto që me shumë mundësi ia ka kushtuar fotove që dyshja ka publikuar.