Marina Vjollca MAHNIT me pamjen, çfarë po përgatit në Klan moderatorja? (FOTO) – AlpeGossip
Marina Vjollca MAHNIT me pamjen, çfarë po përgatit në Klan moderatorja? (FOTO)

Marina Vjollca MAHNIT me pamjen, çfarë po përgatit në Klan moderatorja? (FOTO)

Pas përfundimit të spektaklit shumë të ndjekur “C’est la vie”, nisën menjëherë aludimet se çfarë programi do prezantojë Marina këtej e tutje. U përfol se moderatorja bukuroshe do prezantojë show-n “Ferma”, por kjo nuk doli të ishte e vërtetë.

Megjithatë pas disa javësh Marina është rikthyer sërish dhe ka hedhur dyshimet se po përgatit diçka të re në Klan.

Moderatorja ka postuar pak minuta më parë këtë foto ku shfaqet si gjithmonë e mahnitshme, ku shihet në ambientet e TV Klan.

Marina nuk ka bërë të ditur ende asgjë se ku do ta shohim së shpejti duke e lënë publikun kurioz.