I SHTRIRË DHE DUKE U ZVARRITUR/ Shikoni si “skifteri” futet në shtëpi dhe vjedh stolitë – AlpeGossip
I SHTRIRË DHE DUKE U ZVARRITUR/ Shikoni si “skifteri” futet në shtëpi dhe vjedh stolitë

I SHTRIRË DHE DUKE U ZVARRITUR/ Shikoni si “skifteri” futet në shtëpi dhe vjedh stolitë

Ky është momenti kur një hajdut zvarritet në dhomën e gjumit të një djali dyvjeçar dhe shikon drejt krevatit të tij. 

E gjitha ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë. 

I zoti i shtëpisë tha se gjatë vjedhjes, hajtutët vodhën stoli që i përkisnin nënës së gruas së tij, e cila vdiq në një aksident automobilistik në vitin 2011. 

Wallace e kishte parë ngjarjen Live në telefon pasi e kishte lidhur me kamerat e shtëpisë. 

Në momentin e vjedhjes shtëpia ishte bosh pasi Oliver Wallace ishte në një bar në Stockwell, Londër, ndërsa gruaja dhe djali I tij kishin shkuar për në Florida.