”MJA SHK*RDHY KREJT QKA KA…”/ Robert Berisha revoltohet keq në Instagram dhe ja arsyeja (VIDEO) – AlpeGossip
”MJA SHK*RDHY KREJT QKA KA…”/ Robert Berisha revoltohet keq në Instagram dhe ja arsyeja (VIDEO)

”MJA SHK*RDHY KREJT QKA KA…”/ Robert Berisha revoltohet keq në Instagram dhe ja arsyeja (VIDEO)

Robert Berisha kohët e fundit ka qenë shumë i komentuar në lidhje me ndarjen nga partnerja e tij Nora Istrefi pas 13 vitesh bashkë.

Këtë herë, ndryshe si herët e tjera, Roberti ka bërë një postim paska të veçantë. Ai ka postuar videon e një burri i cili dhunon fizikisht një bebe të vogël dhe mesa duket kjo që ka parë, këngëtarin e ka revoltuar shumë, aq sa dhe ka sharë e mallkuar. Roberti e ka shoqëruar videon me përshkrimin: Qysh me gjet ket idiot e mja shkêrdhy krejt qka ka bre zoti e vraft.

Në komente ka patur shumë ndjekës që kanë patur të njejtin mendim por dhe personazhe VIP të cilët kanë qenë të irrituar dhe mërzitur. /AlpeGossip.al