Mbesa e Nishanit del toples! Poza të nxehta me një tjetër femër (FOTO) – AlpeGossip
Mbesa e Nishanit del toples! Poza të nxehta me një tjetër femër (FOTO)

Mbesa e Nishanit del toples! Poza të nxehta me një tjetër femër (FOTO)

Beniada vazhdon të tërheqë vëmëndjen me pozat e saj të nxehta. Duke iu përshtatur edhe stinës së verës, ajo ka sjellë një set të ri edhe më të nxehtë. Në periudhën e kampionatit Botëror, fotografi Italian Alberto Buzzanna ka realizuar këtë foto provokuese ku modelja Beniada Nishani shfaqet topless duke u përqafuar me një tjetër modele të zhveshur. Krah fotos ajo u drejtohet ndjekësve se ëse e duan foton me autigrafin e saj dhe të modeles tjetër, mund t’I shkruajnë në DM.