Papritur e pa kuptuar, Era Istrefi sapo i dha fund beqarisë: U martova me… (FOTO) – AlpeGossip
Papritur e pa kuptuar, Era Istrefi sapo i dha fund beqarisë: U martova me… (FOTO)

Papritur e pa kuptuar, Era Istrefi sapo i dha fund beqarisë: U martova me… (FOTO)

Jeta private e Era Istrefi ka qenë në vëmendjen e mediave së fundmi pasi po përflitej për një lidhje me producentin Diplo. Gjithçka nisi bazuar nga komentet që dyshja i bënin njëri-tjetrit ku nuk mungonin deklaratat e dashurisë si “Të dua”.

Megjithatë sot Era ka bërë të papriturën. Këngëtarja ka publikuar në Instastory një video ku tregon unazën që sapo ka blerë dhe shkruan se është martuar me…veten.

“Zyrtarisht e martuar me veten”, shkruan Era ndërsa pas këtij postimi, në një video tjetër shkruan: “Tani po e festojmë”, por në tavolinën e lokalit ndodhet vetëm.