Luanës nuk i ndahet zemra nga Krenari? Ja çfarë ka bërë tani moderatorja seksi për të (FOTO) – AlpeGossip
Luanës nuk i ndahet zemra nga Krenari? Ja çfarë ka bërë tani moderatorja seksi për të (FOTO)

Luanës nuk i ndahet zemra nga Krenari? Ja çfarë ka bërë tani moderatorja seksi për të (FOTO)

Epo duhet!

Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren e njohur Luana Vjollca, por ata nuk janë prononcuar asnjëherë nëpër media lidhur me këtë fakt. Mirëpo kjo dihet tashmë, pavarësisht se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen private. Por Krenari nuk mendon kështu dhe ndodh që ndonjëherë i komenton nëpër foto moderatores seksi, sa për të ndezur më shumë thashethemet për lidhjen e tyre.

Ama ndodh shpesh herë që Luana udhëton drejt Kosovës për t’u takuar me të dashurin e saj (të pakonfirmuar) dhe këtë e kemi kuptuar nga fotot që publikon. Të njejtën gjë ka bërë edhe ditën e sotme ku ka publikuar një foto në instastory nga qyteti i Ferizaj dhe me siguri ndodhet atje për të takuar Krenarin. Luana mezi po presim foton si çift!