Kush e priste këtë: Kylie Jenner i zë vendin Beyonce-s! – AlpeGossip
Kush e priste këtë: Kylie Jenner i zë vendin Beyonce-s!

Kush e priste këtë: Kylie Jenner i zë vendin Beyonce-s!

Një ditë më parë, Kylie Jenner postoi foton e vajzës së saj Stormi, e cila u pëlqye dhe komentua shumë. Në vetëm pak orë, kjo foto u kthye në postin më të pëlqyer në Instagram, 14 milionë pëlqime.
Më parë, rekordin për foton më të pëlqyer në internet e mbante Beyonce, në postimin ku shfaqej në pritje të dy binjakëve të saj, diku tek 11.2 milionë.

Ylli i “Keeping up with the Kardashians” kaloi çdo pritshmëri duke marrë gjithashtu mbi 63 milionë shikime në videon kushtuar më të voglës së familjes, vogëlushes Stormi.

Burimi: The Sun