Jennifer Lopez 48 vjet, por të pasmet e saj dhe trupi ju çmend (FOTO) – AlpeGossip
Jennifer Lopez 48 vjet, por të pasmet e saj dhe trupi ju çmend (FOTO)

Jennifer Lopez 48 vjet, por të pasmet e saj dhe trupi ju çmend (FOTO)

Ajo e di tashmë se si të mbajë veten në një shfaqje, pas qëndrimit 11 mujash të saj në rezidencë në Las Veas në vitin 2016.
Dhe tani Jennifer Lopez 48 vjeqare solli magjepsjen e të gjithë udhëtimit të saj në Minnealpolis, të shtunën në mbrëmje, derisa ajo kryesonte koncertin Super Sunday Night, duke e nxitur turmën e ngazëllyer me tetë veshje të ndryshme gjatë spektaklit dy orësh.

Ajo dukej shumë e bujshme dhe mahnitëse me të pasmet dhe kthesat e saj derisa në skenë dha lëvizje dhe vallëzim të nxehtë.