“Po i hante me sy gjoksin e ekspozuar…” Françeska bën reagimin e befasishëm – AlpeGossip
“Po i hante me sy gjoksin e ekspozuar…” Françeska bën reagimin e befasishëm

“Po i hante me sy gjoksin e ekspozuar…” Françeska bën reagimin e befasishëm

Një nga pikat e saj më të forta është gjoksi i saj bombastik.
Ish banorja e Big Brother dhe njëkohësisht modele e njohur tashmë, Françeska Jaçe luna shpesh me ‘asetet’ e saj gjatë publikimeve provokuese në rrjetet sociale.

Këtë herë Françeska ka publikuar një foto krah së cilës ka shkruar shprehjen tipike të femrave me gjoks të madh.

‘Më shiko në sy zemër’ shkruan ajo dhe e shoqëron me një emoj që shkrihet së qeshuri.

Ndërkohë Françeska është komentuar në media se i ka dhënë fund lidhjes me biznesmenin e njohur.