I THA SE KA HUMBUR / Stine i kthehet publikisht ish partneres: Jo më...(FOTO) - AlpeGossip
I THA SE KA HUMBUR / Stine i kthehet publikisht ish partneres: Jo më…(FOTO)

I THA SE KA HUMBUR / Stine i kthehet publikisht ish partneres: Jo më…(FOTO)

5 muaj më parë, këngëtari Stine nëpërmjet një postimi në Instagram lajmëroi se ai dhe partnerja e tij Graciela i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre disa vjeçare. Ish-çifti është komentuar vazhdimisht muajt e fundit në media dhe në intervista të ndryshme kanë treguar se ruajnë raporte shumë të mira.

Ditën e djeshme, bëri bujë në media një postim i ish partneres së Stines, ku njëri nga fansat i kishte shkruar: “Ça të pyesim, ai Stine nuk e di çfarë ka humbur”, i shkruan njëri prej ndjekësve, mendim të cilin Graciela ia konfirmoi: “Po po ashtu mendoj edhe unë.”

Mirëpo, lidhur me këtë lajm ka reaguar së fundmi dhe vetë Stine nëpërmjet një postimi. Ai ka shpërndarë lajmin në fjalë dhe pranë tij ka shkruar: “Jo me Jo. Atëherë i bi ju se keni seriozisht…”