“EPIKE”/ Xhensila ndan foto emocionuese, por komenti i Bes Kallakut do ju shkrijë së qeshuri – AlpeGossip
“EPIKE”/ Xhensila ndan foto emocionuese, por komenti i Bes Kallakut do ju shkrijë së qeshuri

“EPIKE”/ Xhensila ndan foto emocionuese, por komenti i Bes Kallakut do ju shkrijë së qeshuri

Xhensila Myrtezain dhe Bes Kallakun dhe pak kohë i ndajnë nga momenti për tu bërë prindër.
Para lindjes dhe për të bërë momente për të mos u humbur muajt e shtatzënisë, Xhesila ka realizuar një klip dhe një set fotografik që fikson këtë periudhë kaq të ëmbël të saj.

Por në këto publikime nuk mund të mungonte dhe komenti i Besit. Ai ka shkruar disa zemra dhe e ka mbyllur vargun e gjatë me disa domate ‘dashuria e tij më e madhe’.

Po me të njëjtën monedhë ja ka kthyer dhe Xhensila.