Tolgahanin e fotografojnë tek ky vend, Almedës i ikën truri. Shihni çfarë i bën (FOTO) – AlpeGossip
Tolgahanin e fotografojnë tek ky vend, Almedës i ikën truri. Shihni çfarë i bën (FOTO)

Tolgahanin e fotografojnë tek ky vend, Almedës i ikën truri. Shihni çfarë i bën (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman mbeten një nga çiftet më të dashur për publikun, jeta private e të cilëve ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave.

Për shkak të angazhimit të Almedës në Shqipëri me “Dancing with the stars”, çifti duhet të jetojnë të ndarë.

Çdo javë Almeda shkon në Turqi për të qëndruar me Tolgahanin, por sot ajo është rikthyer sërish pasi nesër është spektakli.

Vetëm një ditë larg Tolgahanit dhe aktorja ka filluar ta ndjejë mungesën e tij.

Kjo kuptohet edhe nga foto e fundit e saj ku shfaqet Tolgahani të cilin e kanë fotografuar në mauzolen “Antikabir” dhe Almeda ka lënë në mbishkrim të fotos disa shkronja të ngatërruara për të lënë të kuptohet se Tolgahan e ka “çmendur” me këtë foto.